Ochrona mienia

11 Views Comment Off

Niektórzy zamiast zadzwonić do lokalnych firm ochroniarskich i zapytać ile kosztuje u nich ochrona mienia wolą gdybać. Oczywiście ciężko jest zastanawiać się nad czymś konkretnym nie znając ceny, może na kilkadziesiąt złotych mnie stać, ale na kilkaset już nie?

Z niewiadomych mi przyczyn osoby, które najczęściej zastanawiają się nad zakupem ochrony dla swojego domu, ale w ostateczności nie robią tego zazwyczaj mają wyobrażenie, że usługa ochrony kosztuje kilkaset złotych miesięcznie. Mają ogromne poczucie, że nie stać ich na takie kwoty. Poza tym obawiają się, choć tego całkowicie już nie rozumiem, że zapytanie ofertowe jest równoznaczne z zobowiązaniem.

Jeżeli wchodzę do sklepu internetowego i sprawdzam ceny, to wcale nie znaczy, że kupię wszystkie produkty, których ceny zobaczyłem. To nawet nie znaczy, że dokonam jakiegokolwiek zakupu. Mimo wszystko w przypadku usług ochroniarskich ludzie jakoś boją się, że zobowiązują się do czegoś zadając pytanie.

Dobrze byłoby, gdyby następnym razem bez strachu zadzwonili zapytać o wycenę usług a później, znając już cennik zastanowili się czy faktycznie stać ich na ochronę.

Najstarsze wpisy tematyczne on-line:

Ochrona mienia
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

About the author

Related Articles

Nasza sonda:

Czy kancelaria radcy prawnego w Warszawie wykonuje swoje usługi na wysokim poziomie?

View Results

Loading ... Loading ...
Napisz do nas:
Emailmarek001(malpa)wp.pl
Tel(026) 291 08 63
MiastoSzczecinek
Komentarze:
Polecamy:
  • Adwokat rozwodowy Katowice
    Comment Off65 Views

    Rozpad małżeństwa to wielki problem - nie tylko natury emocjonalnej. Kilka lat wspólnego życia oznacza przecież wiele wspólnych spraw. Samochód, majątek, dom - wszystkie te rzeczy trzeba

  • Adwokat Olsztyn sprawy rodzinne
    Comment Off73 Views

    Rodzina jest jedną z najważniejszych wartości w życiu wielu osób. Doskonale wiemy, że każdy z nas dąży do tego, aby czuć się w niej bezpiecznie i komfortowo. Niestety czasami ta